Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Wczoraj nasz rodak kleryk Tomasz Kiebała z rąk Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby otrzymał święcenia diakonatu. Polecajmy Panu Bogu w naszych osobistych modlitwach Ks. Diakona Tomasza i prośmy dla niego o obfitość Bożych łask w posługiwaniu w Kościele.
 2. Wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi przeżywamy biały tydzień. Zapraszamy zarówno dzieci jak i rodziców oraz wszystkich parafian codziennie na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.
 3. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składam podziękowania za wszelkie prace w naszym kościele, za dekorację i kwiaty oraz za „dar ołtarza” którym jest odnowienie i wyzłocenie puszki na komunikanty.
 4. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Jest to również III niedziela miesiąca. Ofiary składane w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Poprzez ofiary składane do puszek wspierać będziemy również poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Ekwadorze. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona została dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. a w niedzielę o godz. 15.30.
 6. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie X Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 w najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
 8. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie i próbę do Parafii Boguchwała w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00.
 9. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w kościele.
 10. We wtorek spotkanie mężczyzn św. Józefa.
 11. W sobotę o godz. 9.00 Na Mszy św. w Parafii Boguchwała młodzież klas III Gimnazjum przyjmie sakrament bierzmowania.
 12. W przyszłą niedzielę odbędzie się w Rzeszowie Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie o godz. 15.00 przy kościele OO. Bernardynów.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP