Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVI Niedziela zwykła

  1. W czwartek rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.(Msza św. wieczorna o godz. 1800). Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież oraz wszystkich parafian do udziału w tych nabożeństwach. Jeżeli warunki nie pozwalają nam na przyjście do kościoła odmawiajmy Różaniec w naszych rodzinach. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Zachęcamy do prowadzenia modlitwy różańcowej poszczególne grupy duszpasterskie działające w naszej parafii oraz Róże Różańcowe. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w piątek od godz.16.30. Spowiadamy w zakrystii ministrantów. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
  4. W czwartek na Mszy św. poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci klas III. Po Mszy św. spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę w naszym mieście odbędzie się Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów. Zachęcamy do udziału.
  6. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele diecezjalne oraz jako jesienna pomoc naszej parafii dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  7. Ks. Proboszcz Parafii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie składa podziękowania za złożone ofiary na budowę kościoła. Zebrano ofiary w kwocie 5086 zł. Składka ta odbyła się zgodnie z dekretem Księdza Biskupa o pomocy naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów.
  8. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 8850 zł. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przez składane ofiary wspierają finansowo prace remontowe prowadzone przy naszej świątyni.
  9. Dzisiaj również przez ofiary składane do puszki Caritas w głównym przedsionku naszego kościoła wspieramy uchodźców.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP