Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVII Niedziela w ciągu roku

  1. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o 17.30 w niedzielę o 15.30. Zachęcamy grupy parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać po raz kolejny w Polsce „Dzień Papieski”. Z tym dniem jest ściśle związana idea budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II, która polega na prowadzeniu programu stypendialnego dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na ten cel. Zachęcamy również do pielgrzymowania ze św. Janem Pawłem II po Rzeszowie.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne oraz jako jesienne wsparcie naszej parafii dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  6. Pewna osoba ufundowała nowy tron pod monstrancję. „Bóg zapłać” za ten dar do naszej świątyni.
  7. Od jutra można składać plastikowe nakrętki dla chorej Emilki. Zachęcamy aby w ten sposób wspierać rodziców w leczeniu chorej dziewczynki. Kosz wystawiony będzie w głównym przedsionku kościoła.
  8. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową w środę o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
  9. Rzeszowska Policja zwraca się z apelem i prosi o przypomnienie wiernym aby przestrzegali obostrzeń sanitarnych wynikających z faktu, że od wczoraj miasto Rzeszów znalazło się w żółtej strefie.
  10. Przypominamy, że w kościele wszyscy zakładamy maseczki, dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy bezpieczną odległość.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP