Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVIII Niedziela w ciągu roku

  1. Dzisiaj przeżywamy „Dzień Papieski”. Młodzież naszej parafii zbiera ofiary do puszek na fundusz stypendialny. „Bóg zapłać” wszystkim za składane ofiary na ten cel.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec. W niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Odmawiajmy również Różaniec w naszych rodzinach.
  4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje. Jest to również III niedziela miesiąca. Ofiary składane w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana na cele diecezjalne oraz dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  5. Trwają dalsze prace remontowe na zewnątrz kościoła. Prosimy o zachowanie ostrożności.
  6. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy i różnych ciekawych artykułów w nich zamieszczonych.
  7. W przyszłą niedzielę odbywać się będzie liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do komunii św.
  8. W czwartek na wspólną modlitwę różańcową zapraszamy uczniów klas VII.
  9. W przedsionku wystawiony jest kosz do którego można składać plastikowe nakrętki dla chorej Emilki. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.
  10. Przypominamy, że wszyscy zarówno w kościele jak i na zewnątrz zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką. Wchodząc do kościoła dezynfekujmy ręce. Zachowujmy bezpieczną odległość od innych. Myśląc o sobie, pomyślmy również o innych osobach.
 
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP