Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXX Niedziela w ciągu roku

 1. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych.
 2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
 3. Przy wyjściach wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W listopadzie przed Mszą św. będziemy odmawiać Koronkę w intencji naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 5. Przypominamy, że codziennie pół godziny przed Mszą św. można skorzystać z sakramentu pokuty. Spowiedź w zakrystii ministrantów.
 6. W związku ze zmianą czasu, od poniedziałku 2 listopada Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00.
 7. W niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.30, 11.15.
 8. Jeśli nie będzie wydany zakaz to Msza św. na cmentarzu o godz. 14.00. W tym roku nie będzie procesji żałobnej.
 9. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 10. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 5960zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Ofiary w kwocie 710zł. przeznaczone zostały na misje.
 11. Zbiórka plastikowych nakrętek dla chorej Emilki potrwa do następnej niedzieli włącznie.
 12. Przekazujemy decyzję Penitencjarii Apostolskiej o możliwości zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami i ofiarowania go za zmarłych przez cały miesiąc listopad.
 13. Wszystkich wiernych zachęcamy i prosimy, aby w tym roku odwiedzanie grobów zmarłych rozłożyć na kilka dni. Prosimy, aby w czasie trwania pandemii koronsawirusa zachować szczególną ostrożność w czasie nawiedzania cmentarzy i spotykania się z bliskimi. Nie tylko w Uroczystość Wszystkich Świętych ale przez cały rok możemy nawiedzać cmentarze i modlić się za bliskich zmarłych.
 14. Rada Osiedla Zwięczyca przekazuje informację o możliwości głosowania do 2 listopada na Rzeszowski Budżet Obywatelski 2021. Zachęcamy do głosowania na budowę placu zabaw dla dzieci przy ul. Karkonoskiej i pożegnanie lata na Osiedlu Zwięczyca. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP