Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IV Niedziela Adwentu

 1. W czwartek przeżywać będziemy Wigilię Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Tradycyjnie wstrzymujemy się w tym dniu od pokarmów mięsnych. Wieczorem spotkajmy się w rodzinnym gronie na wigilijnej wieczerzy. Opłatki wyłożone są obok figury Matki Bożej. W czwartek Msza św. rano o godz. 7.00.
 2. Po Wigilii zapraszamy na godz. 24.00 na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Fundusz ten finansuje m.in. Dom Samotnej Matki.
 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii oraz na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 4. W Boże Narodzenie i w drugi dzień świąt do południa porządek Mszy św. niedzielny.
  Mszy św. popołudniowej w tych dniach nie będzie.
 5. Składka ze św. Szczepana przeznaczona jest na Instytut Teologiczno – Pastoralny w Rzeszowie.
 6. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny.
 7. Przypominamy, że w naszym kościele może przebywać 28 osób. Wszyscy uczestniczą w maseczkach, dezynfekują ręce oraz zachowują bezpieczną odległość.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 9.  W tym roku wizyty duszpasterskiej nie będzie. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są broszury kolędowe przygotowane przez naszą diecezję. Prosimy zabrać je do naszych domów.
 10. W poniedziałek, wtorek i środę okazja do skorzystania ze spowiedzi. Spowiada jeden ksiądz w zakrystii ministrantów. W poniedziałek od godz. 9.00 do 12.00 oraz od 16.00 do 19.00, we wtorek od 16.00 do 19.00, w środę od 16.00 do 19.00. Msza św. o godz. 17.00.
 11. Na tablicy ogłoszeń oraz w przedsionku wywieszone są wytyczne o możliwości uzyskania odpustów w Roku św. Józefa.
 12. Planowany termin bierzmowania dla młodzieży klas VIII 15 maja (sobota) o godz. 18.00 w Boguchwale.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP