Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Niedziela Świętej Rodziny

  1. W czwartek kończymy Rok 2020. Po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo na zakończenie roku. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W piątek witamy Nowy Rok Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to dzień modlitw o pokój na świecie. Po Mszy św. o godz. 11.15 Adoracja Najśw. Sakramentu połączona z modlitwą o pokój. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.   
  3. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w domach w sobotę od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.
  4. W tym roku wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy nie będzie. Rodziny, które zamieszkały w nowych domach i pragną je poświęcić prosimy o indywidualne uzgodnienie w zakrystii. Nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej celem założenia kartoteki.
  5. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są broszury kolędowe przygotowane przez naszą diecezję. Prosimy aby zabrać je do naszych domów.
  6. Za tydzień składka przeznaczona będzie dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  7. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 9710 zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  8. Składka z Pasterki przeznaczona została na Fundusz Obrony Życia, a ze św. Szczepana na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie.
  9. Dzisiaj wypadają imieniny Ks. Biskupa Jana – Ordynariusza naszej diecezji. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o dzisiejszym solenizancie.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP