Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IX Niedziela Zwykła 2016

IX Niedziela Zwykła 2016 29. 05. 2016 r.  
 
 1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i procesję. Zakończenie Oktawy w czwartek. Msza św. o godz. 18.00, procesja, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zapraszamy do licznego udziału dzieci i wszystkich parafian.
 2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych. Karteczki na nowenny wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Wypełnione prosimy wrzucać do skrzynek przy figurach Matki Bożej i św. Józefa. Ożywiajmy w ten sposób kult św. Józefa i Matki Bożej.
 3. We wtorek zakończenie Nabożeństw Majowych.
 4. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30.
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
 8. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
 9.  Wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała składamy serdeczne „Bóg zapłać”: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, rodzinom, oraz grupom duszpasterskim, którzy przygotowywali ołtarze „Bóg zapłać”. Zespołowi Caritas za zebranie ofiar do puszek w kwocie 1614zł. na kwiaty do ołtarzy i kościoła. Młodzieży, która w strażackich mundurach uświetniła uroczystość oraz harcerzom za służbę porządkową składam słowa podziękowania. Wszystkim uczestniczącym w procesji dziękuję za piękne świadectwo wiary.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 11. Zapraszamy również do odwiedzania nowej strony internetowej naszej parafii na której umieszczane są zdjęcia z różnych wydarzeń w naszej parafii, ogłoszenia i intencje Mszy św.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP