Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

V Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której dokonamy aktu zawierzenia naszej parafii św. Józefowi.
 2. Jutro uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i święto narodowe. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 3. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie po Mszy św. w niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy aby w naszych rodzinach również modlić się słowami Litanii Loretańskiej.
 4. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca.
 5. W czwartek nie będzie adoracji przed Mszą św.
 6. W piątek od godz. 8.30 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian.
 7. Możliwość skorzystania z indywidualnej spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Spowiadamy w zakrystii ministrantów. W I czwartek i I piątek spowiadamy od godz. 17.00.
 8. W tym roku dzieci z klas III przystępują do I komunii św. indywidualnie. Składam podziękowania za ofiarę złożoną przez rodziców klasy III a i III b. Złożona ofiara przeznaczona została na potrzeby parafii. „Bóg zapłać”.
 9. Rocznica I komunii św. w tym roku została odwołana.
 10. Sakrament bierzmowania młodzieży z klas VIII naszej parafii zostanie udzielony w Boguchwale 15 maja w sobotę na Mszy św. o godz. 16.00. W związku z bezpośrednim przygotowaniem do przyjęcia bierzmowania zapraszam kandydatów na spotkanie we wtorek po Mszy św. w kościele. Proszę przynieść ze sobą indeksy oraz notatniki kandydatów. Na spotkaniu odbędzie się egzamin oraz rozdanie modlitewników i krzyży.
 11. Plastikowe nakrętki dla chorej Emilki można składać do kosza w przedsionku do przyszłej niedzieli.
 12. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium.
 13. Od 4 maja zmieniają się limity wiernych w kościołach, w naszym kościele może przebywać 28 osób. Jednocześnie przypominamy o przestrzeganiu wszelkich zasad obowiązujących w czasie pandemii.
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP