VI Niedziela Wielkanocna

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Katolickie Radio Via.
  4. Za tydzień III niedziela miesiąca. Ofiary składane w kopertach na tacę przeznaczone są na inwestycje. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii świeckiego promotora kultu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który poprzez świadectwo przybliży nam osobę i nauczanie Męczennika naszych czasów. Będzie również wystawa o ks. Jerzym oraz możliwość nabycia płyt z oryginalnym nagraniem kazań błogosławionego.
  6. W czwartek 20 maja od godz. 12.00 do 16.00 w Domu Kultury będzie możliwość udziału w Spisie Powszechnym, który jest obowiązkowy. Będą osoby, które pomogą w dokonaniu tego spisu. Zachęcamy do przyjścia.
  7. Rodzice chorej Emilki bardzo serdecznie dziękują za zebrane nakrętki. Zebraliśmy 11 worków. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Zachęcamy jednocześnie do dalszego gromadzenia nakrętek w naszych domach a za kilka miesięcy znów zorganizujemy zbiórkę.
  8. Jutro  po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.