Uroczystość Trójcy Świętej

1. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy parafian do udziału. Msze św. w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 11.15 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Procesja w Oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.15.
  3. Jutro zakończenie nabożeństw majowych. Przez cały miesiąc czerwiec modlimy się słowami Litanii do Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.40. Zachęcamy wszystkich do osobistej i wspólnotowej modlitwy.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
  6. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w I piątek od godz. 17.00.
  7. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.