X Niedziela w ciągu roku

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec. Codziennie odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dniach powszednich Litanię będziemy odmawiać po komunii św., w niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.40.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po zakończeniu procesji ogólne błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlić się będziemy słowami Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz dokonamy Aktu zawierzenia nas samych, rodzin i naszej parafii Sercu Bożemu.
  5. W przyszłą niedzielę poprzez zbiórkę do puszek wspierać będziemy remont Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.