Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XII Niedziela w ciągu roku

  1. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Nie organizujemy specjalnej Mszy św. dla dzieci. Za miniony rok szkolny podziękujemy Panu Bogu na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć kapłana z  parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który wygłosi Słowo Boże. Ofiary złożone na tacę zgodnie z Dekretem Ks. Biskupa przeznaczone będą jako pomoc naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów.
  5. Ofiary złożone do skarbonek w poprzednią niedzielę w kwocie 556zł. zostały przekazane na remont Domu KSM w Rzeszowie.
  6. Z dniem dzisiejszym została odwołana dyspensa od udziału we Mszy św.. Oznacza to, że wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w Mszach św. odprawianych w naszym kościele. Jednocześnie przypominamy o obowiązku przestrzegania wszelkich zasad związanych z zagrożeniem koronawirusem.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP