XIV Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  4. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona jako wsparcie naszej parafii w budowie kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki na Osiedlu Architektów wyniosła 4659zł. Ks. Proboszcz parafii bł. ks. Jerzego składa serdeczne podziękowania za przekazane ofiary.
  5. Ofiary złożone do puszki Caritas w kwocie 1250zł. zostały przekazane dla poszkodowanych w pożarze jaki miał miejsce w Nowej Białej. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  6. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.