XVI Niedziela w ciągu roku

1. W przyszłą niedzielę z racji św. Krzysztofa modlimy się za kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów. Podczas święcenia zbierane będą ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Kwota ta zostanie przekazana do referatu misyjnego.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  3. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Przyszła niedziela została ogłoszona jako „Dzień Solidarności z Poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie”. W parafiach organizowane są zbiórki na ten cel. W naszej parafii ofiary dla poszkodowanych można składać do skarbonki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Zebrane ofiary poprzez Caritas ogólnopolską zostaną przekazane jako pomoc dla tych osób.