Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XVII Niedziela w ciągu roku

  1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  3. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 7480zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ten cel.
  4. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  5. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przez kierowców z tej okazji zostaną przekazane do Referatu Misyjnego naszej diecezji jako pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  6. Obok figury Matki Bożej wyłożone są różne plakietki ze św. Krzysztofem. Można je zabrać i umieścić w naszych samochodach.
  7. Niedziela dzisiejsza jest Dniem Solidarności z Poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie. Ofiary dla poszkodowanych można składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Zachęcamy do okazania wsparcia tym, którzy ucierpieli w tych zdarzeniach.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc sierpień, jest to czas podejmowania postanowień związanych z abstynencją od napojów alkoholowych. Zachęcamy do podjęcia tego postanowienia.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP