XIX Niedziela w ciągu roku

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. W tym dniu dziękujemy Panu Bogu oraz Matce Najświętszej za tegoroczne plony oraz błogosławimy zioła, kwiaty i owoce.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  3. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana na cele diecezjalne.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok akademicki. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.