Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXII Niedziela w ciągu roku

 1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
 2. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
 3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie dla  Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 5. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca.
 6. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji powołań od godz. 17.00. W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi.
 7. W piątek odwiedzimy naszych chorych i starszych parafian od godz. 8.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00.
 8. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. w zakrystii ministrantów. Prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na I piątek, gdyż niepotrzebnie tworzy się kolejka.
 9. W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 i Nowenny będziemy polecać uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
 10.  W związku z dramatyczną sytuacją Afgańczyków, Konferencja Episkopatu Polski ogłosiła w przyszłą niedzielę tj. 5 września zbiórkę na pomoc potrzebującym. Ofiary na pomoc mieszkańców Afganistanu i uchodźców z tego kraju można składać do skarbonki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Zachęcamy do okazania materialnej pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji.
 11.  Parafia Lutoryż organizuje parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy do wzięcia udziału. 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP