Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIV Niedziela w ciągu roku

  1. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedziele przewodniczyć będzie I Róża Niewiast. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.
  2. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana dla Seminarium, ofiary złożone do puszki Caritas w kwocie 1060zł. zostały przekazane dla uchodźców z Afganistanu. 
  3. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  4. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Radio Via. Ofiary prosimy składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła.
  5. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na adorację od godz. 17.00.
  6. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy ministrantów i lektorów naszej parafii oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów.
  7. W środę po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I spowiedzi i komunii św.
  8. W piątek po Mszy św. przeżywać będziemy nabożeństwo do św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież wraz z rodzinami. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie parafialnej Oazy.
  9. W naszej parafii planujemy utworzyć grupę świeckich kobiet i mężczyzn czytających Modlitwę wiernych. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się czynnie w przeżywanie liturgii i raz w miesiącu podjąć się czytania Modlitwy powszechnej prosimy o zgłoszenie się do ks. Roberta.
  10.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP