XXV Niedziela w ciągu roku

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na wykonywane prace remontowe. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy prace przy ogrodzeniu kościoła, prosimy o zachowanie ostrożności na terenie wokół kościoła.
  2. W najbliższą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  4. W środę zapraszamy na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Dzisiaj poprzez ofiary składane do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła wspieramy działalność Radia Via.
  6. Przypominamy, że w kościele przebywamy w maseczkach, dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy bezpieczną odległość od innych osób.
  7. W przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach przeprowadzane będą badania statystyczne wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
  8. W piątek 24 września o godz. 17.00 w DD Tabor odbędzie się spotkanie z Piotrem Jaskiernią. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Przekazujemy prośbę do wszystkich mieszkańców Osiedla Zwięczyca o poparcie projektów w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim: Nr 10 w kategorii I (Zakup pojazdu dla OSP Rzeszów – Zalesie), Nr 48 w kategorii II (Rozbudowa placu zabaw na ul. Karkonoskiej), Nr 85 w kategorii III (Pożegnanie lata na Osiedlu Zwięczyca). Zachęcamy do głosowania. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.