Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVI Niedziela w ciągu roku

 1. Dzisiaj we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. oraz przystępujących do Komunii św.
 2. W piątek rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.(Msza św. wieczorna o godz. 18.00). Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież oraz wszystkich parafian do udziału w tych nabożeństwach. Jeżeli warunki nie pozwalają nam na przyjście do kościoła odmawiajmy Różaniec w naszych rodzinach. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Zachęcamy do prowadzenia modlitwy różańcowej poszczególne grupy duszpasterskie działające w naszej parafii oraz Róże Różańcowe. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
 3. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
 4. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w piątek od godz.17.00. Spowiadamy w zakrystii ministrantów. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.
 5. W przyszłą niedzielę w naszym mieście odbędzie się Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów. Zachęcamy do udziału.
 6. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele diecezjalne oraz jako jesienna pomoc naszej parafii dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 7. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 8560zł. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przez składane ofiary wspierają finansowo prace remontowe prowadzone przy naszej świątyni.
 8. Ofiary złożone do skarbonki w kwocie 230zł. zostały przekazane do Radia Via.
 9. Trwają prace przy budowie ogrodzenia naszego kościoła. Prosimy o zachowanie ostrożności na terenie wokół świątyni.
 10. Zachęcamy parafian do głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski. Szczegóły na tablicy ogłoszeń
 11. W czwartek 30 września Rzeszowski Domu Kultury ora Rada Osiedla zaprasza seniorów na spotkanie filmowe o godz. 18.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP