Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVII Niedziela w ciągu roku

 1. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy grupy parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
 3. W poniedziałek podczas nabożeństwa różańcowego poświęcone zostaną różańce dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Zapraszamy dzieci klas III wraz z rodzicami.
 4. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać po raz kolejny w Polsce „Dzień Papieski”. Z tym dniem jest ściśle związana idea budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II, która polega na prowadzeniu programu stypendialnego dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na ten cel. Zachęcamy również do pielgrzymowania ze św. Janem Pawłem II po Rzeszowie.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
 6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne oraz jako jesienne wsparcie naszej parafii dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 7. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy o godz. 17.00 na adorację i wspólną modlitwę w intencji powołań.
 8. W poprzednią niedzielę odbywało się liczenie wiernych. We Mszy św. w naszym kościele uczestniczyło 859 osób, do komunii św. przystąpiło 250 osób.
 9. Przypominamy, że w kościele wszyscy zakładamy maseczki, dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy bezpieczną odległość.
 10. Zachęcamy do głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 11. Trwają prace przy budowie ogrodzenia naszego kościoła. Prosimy o zachowanie ostrożności na terenie wokół świątyni.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP