Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVIII Niedziela w ciągu roku

  1. Dzisiaj przeżywamy „Dzień Papieski”. Młodzież naszej parafii zbiera ofiary do puszek na fundusz stypendialny. „Bóg zapłać” wszystkim za składane ofiary na ten cel.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie V Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec. W niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Odmawiajmy również Różaniec w naszych rodzinach.
  4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana na cele diecezjalne oraz dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  5. Trwają dalsze prace przy ogrodzeniu kościoła. Prosimy o zachowanie ostrożności.
  6. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy i różnych ciekawych artykułów w nich zamieszczonych.
  7. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Caritas.
  8. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 17.00 na adorację oraz modlitwę w intencji trzeźwości w naszym narodzie.
  9. Wczoraj odbyła się wycieczka naszej młodzieży do Lipinek. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w wyjazd, animatorom oraz dobrodziejom.
  10. We wtorek 12 października w Osiedlowym Domu Kultury o godz.17.00 odbędzie się spotkanie na temat uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Rzeszowa. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
 
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP