XXXIII Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Światowy Dzień Ubogich. Składka przeznaczona jest na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  4. W przyszłą niedzielę w całej Polsce odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej. Ofiary prosimy składać do skarbonki Caritas w głównym przedsionku.
  5. Codziennie o godz. 16.40 (w niedzielę o 15.40) odmawiamy Koronkę w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  7. We wtorek na Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami.