Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Za tydzień rozpoczynamy Adwent.
  2. Codziennie przed Mszą św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w naszych parafialnych wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
  4. Również dzisiaj przez ofiary składane do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła wspieramy uchodźców.
  5. Zbiórka nakrętek dla chorej Emilki potrwa do przyszłej niedzieli włącznie. Zachęcamy aby nadal gromadzić nakrętki w naszych domach a za kilka miesięcy znów zorganizujemy zbiórkę.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  7. Przypominamy i prosimy aby wszyscy w kościele mieli założone maseczki, zachęcamy do dezynfekcji rąk i zachowania bezpiecznej odległości od innych.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św.