Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XI Niedziela Zwykła 2016

XI Niedziela Zwykła 12.06.2016 r.
  1. Jutro wspominamy w liturgii św. Antoniego. W naszym kościele jest figura św. Antoniego. Zapraszamy na Mszę św., modlitwę i poświęcenie lilijek ku czci tego świętego.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Nabożeństwa czerwcowe codziennie na zakończenie Mszy św. W niedzielę o godz. 15.40.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
  4. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie III Róża Niewiast. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 17.00.
  6. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona została na cele diecezjalne.
  7. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na prace prowadzone przy naszej świątyni.
  8. Nasza parafia gościć będzie w dniach 27 i 28 lipiec pielgrzymów z Włoch udających się na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Zwracamy się więc z prośbą do parafian, którzy mogliby i chcieliby przyjąć na nocleg w dniu 27 lipca (tj. w środę) pielgrzymów (ok. 80 osób) w swoich domach. Parafian, którzy są chętni prosimy o zgłoszenie się do zakrystii w najbliższych dniach.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP