Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Niedziela Świętej Rodziny

 1. W piątek kończymy Rok 2021. Po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo na zakończenie roku. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W tym dniu Biskup Rzeszowski udziela dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru dnia i postu w piątek.
 2. W sobotę witamy Nowy Rok Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to dzień modlitw o pokój na świecie. Po Mszy św. o godz. 11.15 Adoracja Najśw. Sakramentu połączona z modlitwą o pokój. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. W tym roku wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy nie będzie. Rodziny, które zamieszkały w nowych domach lub mieszkaniach i pragną je poświęcić prosimy o indywidualne uzgodnienie w zakrystii. Nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej celem założenia kartoteki.
 4. Za tydzień składka przeznaczona będzie dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 5. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 10260zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 6. Składka z Pasterki przeznaczona została na Fundusz Obrony Życia, a z dzisiejszego dnia przeznaczona jest na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie.
 7. W poniedziałek wypadają imieniny Ks. Biskupa Jana – Ordynariusza naszej diecezji. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o solenizancie.
 8. Modlitwie różańcowej za tydzień będzie przewodniczyć II Róża Niewiast.
 9. Po Mszy św. w głównym przedsionku ministranci rozprowadzają przygotowany kalendarz na nowy rok w cenie 10 zł. Zachęcamy do jego zakupu.
 10. Składam serdeczne podziękowania rodzinom z „Kręgu Domowego Kościoła” za wykonane prace przy świątecznym wystroju naszej świątyni. „Bóg zapłać” za poświęcony czas i trud.
 11. „Bóg zapłać” Panu Zygmuntowi za ofiarowane duże choinki do naszego kościoła.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP