II Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. Jutro po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Naszą modlitwą w szczególny sposób obejmujemy Księży Biskupów Kazimierza i Edwarda obchodzących rocznicę konsekracji. Modlimy się również za misjonarzy pracujących w różnych krajach. Poprzez ofiary składane na tace wspieramy Misje.
  3. W Uroczystość Trzech Króli ministranci naszej parafii będą rozdawać poświęcone kadzidło i kredę oraz zbierać do puszek ofiary, które będą dla nich za tzw. „Kolędę”. Bardzo prosimy o hojne wsparcie, które będzie wyrazem naszej wdzięczności za ich posługę przy ołtarzu.
  4. W piątek wypada I piątek miesiąca. Chorych i starszych parafian odwiedzimy od godz. 8.00. Możliwość skorzystania ze spowiedzi w piątek od godz. 16.00.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego.
  6. Najbliższa niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego Narodzenia.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii. W tygodniku „Niedziela” zamieszczony jest artykuł o wprowadzeniu relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej do naszej świątyni. Zachęcamy do przeczytania.
  8. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.