IV Niedziela w ciągu roku

1. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. z poświęceniem gromnic o godz. 17.00. Składka przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu w czwartek od godz.16.00. Modlitwą ogarniamy wszystkich kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa oraz osoby życia konsekrowanego.
  3. Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w czwartek i piątek od godz. 16.00. Spowiadamy w zakrystii ministrantów.
  4. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.
  5. W sobotę zapraszamy małżonków naszej parafii na wspólną modlitwę przy relikwiach św. Zelli i św. Ludwika – rodziców św. Teresy. Msza św. o godz. 17.00, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  7. Modlitwie różańcowej na tydzień przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  8. Rzeszowski Dom Kultury filia Zwięczyca zaprasza i zachęca do zapisów na zajęcia plastyczne, tańca, gry na gitarze, język angielski, gimnastykę kręgosłupa.