Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

VI Niedziela w ciągu roku

  1. W piątek wypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na adorację od godz. 16.00.
  2. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  3. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii oraz ogrzewanie kościoła.. „Bóg zapłać” za składane ofiary na ten cel.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Pod chórem wyłożone są również różne książeczki. Prosimy zabrać je do naszych domów.
  5. Otrzymaliśmy maseczki ochronne z Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych. Maseczki te otrzymała Rada Osiedla dla naszych mieszkańców. Na jedną osobę przysługuje 4 szt. Maseczki wyłożone są w głównym przedsionku, prosimy o ich zabranie.
  6. Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków. Obowiązek ten mają właściciele budynków w których znajduje się ogrzewanie. Termin do 30 czerwca 2022 roku. Informacja znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  7. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na organizację pożytku publicznego – Caritas Bliźni w Potrzebie. Informacje umieszczone są na ulotkach przy wyjściach z kościoła. Zachęcamy aby w ten sposób wspierać działalność Caritas, która w różnych formach pomaga osobom potrzebującym.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP