Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Przez składane ofiary wspieramy pracę misjonarzy na całym świecie.  
 2. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 3. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
 4. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 17.30.
 5. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.  
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii. Redakcja „Gościa Niedzielnego” wydała specjalny numer poświęcony Ojcu Pio w cenie 10zł. Numer ten można nabyć w zakrystii.
 7. Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Spowiadamy w zakrystii ministrantów.
 8. Od poniedziałku do środy uczniowie klas IV – VIII z naszej szkoły przeżywać będą Szkolne Rekolekcje Wielkopostne.
 9. We wtorek od godz. 20.00 w naszym kościele odbędzie się wieczór modlitwy mężczyzn. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii umieszczony jest link do spotkania.
 10. W tym tygodniu od czwartku do niedzieli przeżywać będziemy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ks. Nikodem Rybczyk. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w rekolekcjach i wspólnej modlitwy.
 11. W sobotę przeżywać będziemy Uroczystość odpustową ku czci św. Józefa patrona naszej parafii. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00, starszych i chorych parafian zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 w czasie której będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
 12. Wraz z Parafialnym Zespołem Caritas organizujemy zbiórkę produktów spożywczych dla uchodźców z Ukrainy. Zbiórka będzie trwać od poniedziałku do środy w kościele od godz. 16.00 do 18.00 w przedsionku po prawej stronie. Zebrane produkty przekażemy w czwartek rano do parafii Torki koło Medyki osobom, które przez całą dobę pomagają uchodźcom przygotowując dla nich posiłki. W głównym przedsionku kościoła do puszki Caritas można składać ofiary pieniężne, które również przekażemy.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP