Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Za tydzień składka na nabożeństwie Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do „Bożego Grobu”.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  3. Na drogę krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 16.30 i 19.00.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  5. Modlitwie różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
  6. W piątek Uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to dzień w którym podejmujemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Deklaracje wyłożone są w głównym przedsionku. Wypełnione prosimy przynieść na Mszę św. w piątek. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji.
  7. W piątek ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  8. W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji na Ukrainę, dnia 25 marca Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. W tym dniu o godz. 17.00 w jedności całego Kościoła odmówimy Akt poświęcenia.
  9. Składam serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, którzy włączyli się w zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy. Zebrane dary oraz złożone ofiary w kwocie 2590zł. przekazaliśmy w czwartek rano potrzebującym. „Bóg zapłać”.
  10. Dziękuję serdecznie Ks. Nikodemowi za obecność w naszej parafii, wygłoszone Słowo Boże w czasie tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych i Uroczystości odpustowej ku czci św. Józefa. „Bóg zapłać” za posługę.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP