Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Mszy św. o godz. 16.00 dzisiaj i jutro nie będzie. Pozostałe godziny Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  2. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest to patronalne święto Caritas. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.40.
  3. Dziękujemy instytucjom i osobom prywatnym - wszystkim, którzy przesłali nam życzenia  świąteczne za pamięć i życzliwość.
  4. Składam podziękowania Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu. „Bóg zapłać”
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Z dnia jutrzejszego na Katolicki Uniwersytet Lubelski, z przyszłej niedzieli na Caritas.
  6. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.7.30 zmiana tajemnic różańcowych, modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  8. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne życzenia świąteczne. Niech
Zmartwychwstały Chrystus wszystkim hojnie udziela potrzebnych łask i
Błogosławi. Radość wielkanocnego poranka niech przenika codzienność naszego
życia. Niech Jezus Zmartwychwstały i Zwycięski wleje w nasze serca nadzieję,
radość i pokój. Wesołego Alleluja!!!