III Niedziela Wielkanocna

1. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana do Caritas naszej diecezji. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchowne.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Zapraszamy codziennie o godz.18.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy również parafian aby gromadzić się przy kapliczkach znajdujących się na terenie naszej parafii na śpiewanie pieśni maryjnych i odmawianie litanii.
  3. W czwartek o godz. 15.00 odbędzie się poświęcenie odnowionej zabytkowej kapliczki przy ul Jarowej 27 (obok plebanii) oraz Majówka. Zapraszamy parafian a szczególnie sąsiadów do uczestnictwa. Będzie również obecna delegacja pensjonariuszy z Domu Seniora.
  4. W poniedziałek przeżywamy Dzień flagi narodowej. Zachęcamy do wywieszenia flag.
  5. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  6. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  7. Okazja do spowiedzi w czwartek w czasie Adoracji od godz. 17.00 oraz w piątek od godz. 17.00.
  8. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.
  9. Próba generalna przed uroczystością pierwszej komunii św. odbędzie się we czwartek.
  10. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się spowiedź dzieci przed pierwszą Komunią św.
  11. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się uroczystość pierwszej komunii św. dzieci z klas III. Zapraszamy na tę Mszę św. tylko rodziny dzieci przeżywających uroczystość. Pozostałych parafian zapraszamy na Mszę św. o innej porze.
  12. Sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii zostanie udzielony w poniedziałek 9 maja w Boguchwale na Mszy św. o godz. 18.00.
  13. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie i próbę przed bierzmowaniem w Boguchwale w środę o godz. 18.00 oraz w czwartek o godz. 19.00.
  14. Rocznica I komunii św. dla dzieci z klas IV odbędzie się w niedzielę 15 maja na Mszy św. o godz. 11.15.
  15. Modlitwie różańcowej  w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  16. Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za poświęcony czas i prace porządkowe wykonane w dniu wczorajszym. „Bóg zapłać”.