Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj kończy się Okres Wielkanocny. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. Codziennie po komunii św. odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.40.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczy XI Róża Niewiast.
  6. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam Parafialny Zespół Caritas na spotkanie.
  7. W przyszłą niedzielę przed kościołem Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na kwiaty do ołtarzy na procesji w Uroczystość Bożego Ciała.
  8. W tym roku procesją w Uroczystość Bożego Ciała przejdziemy od kościoła przez       ul . Jarową i Beskidzką, za szkołą skręcimy w lewo i zakończymy przy ostatnim domu. Grupy parafialne bardzo proszę o przygotowanie poszczególnych ołtarzy:
  • I ołtarz na parkingu przed kościołem – Parafialny Zespół Caritas oraz sąsiedzi
  • II ołtarz przy ul Beskidzka 11A – Rada Parafialna oraz sąsiedzi
  • III ołtarz przy ul. Beskidzka 25/6 – Krąg Rodzin i Oaza oraz sąsiedzi
  • IV ołtarz przy ul. Beskidzka 23 ostatni dom – Mężczyźni św. Józefa oraz sąsiedzi
Wszystkich parafian zapraszamy do zaangażowania się w przygotowanie procesji w Uroczystość Bożego Ciała, poszczególnych ołtarzy oraz uczestnictwo.