Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Uroczystość Trójcy Najświętszej

 1. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 i 11.15. Mszy św. popołudniowej o godz. 16.00 nie będzie. Zachęcamy do uczestnictwa w procesji eucharystycznej po Mszy św. o godz. 11.15. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, dzieci które w tym roku przeżywały uroczystość I komunii św. i rocznicę oraz wszystkich parafian. Wyznaczone grupy oraz parafian mieszkających w sąsiedztwie proszę o przygotowanie ołtarzy w wyznaczonych miejscach.
 2. W czwartek odbędzie się Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Organizatorzy zapraszają.
 3. Poszczególne elementy ołtarzy proszę odebrać od Pana Kościelnego we wtorek po Mszy św., natomiast przygotowane kwiaty do poszczególnych ołtarzy w środę po Mszy św.
 4. Dzisiaj przed kościołem Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary na kwiaty do ołtarzy na procesję w Uroczystość Bożego Ciała. „Bóg zapłać” za składane ofiary.  
 5. Składka z Bożego Ciała przeznaczona będzie na biedne kościoły oraz remont Ośrodka rekolekcyjnego KSM-u.
 6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. W zakrystii można nabyć specjalny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 12zł. Numer ten poświęcony jest cudom eucharystycznym.
 9. Składam serdeczne podziękowania Panu Januszowi i Mateuszowi za gruntowne wyremontowanie i odnowienie ławek stojących przed kościołem. „Bóg zapłać” za poświęcony czas i pracę.
 10. Trwają zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 11. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 12. Uniwersytet Rzeszowski zaprasza do studiowania na kierunku „Nauki o rodzinie”. Szczegóły na plakacie.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP