XII Niedziela w ciągu roku

1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i procesję. Zakończenie Oktawy w czwartek. Msza św. o godz. 18.00, procesja, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zapraszamy do licznego udziału dzieci i wszystkich parafian.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku w piątek o godz. 8.30.
  4. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  5. Wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości  Bożego Ciała  składam serdeczne „Bóg zapłać”: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Służbie liturgicznej, rodzinom, oraz grupom duszpasterskim, którzy przygotowywali ołtarze „Bóg zapłać”. Wszystkim uczestniczącym w procesji dziękuję za piękne świadectwo wiary.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  7. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę w kwocie 1670zł. zostały przeznaczone na zakup kwiatów do ołtarzy i kościoła.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  9. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór kandydatów na nowy rok szkolny 2022/2023. Szczegóły na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń.
  10. Rodzina z Ukrainy (8 osobowa) poszukuje domu do zamieszkania. Osoby mogące pomóc tej rodzinie prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.