Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XVII Niedziela w ciągu roku

  1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  3. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 9060zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ten cel.
  4. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  5. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przez kierowców z tej okazji zostaną przekazane do Referatu Misyjnego naszej diecezji jako pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  6. Obok figury Matki Bożej wyłożone są różne plakietki ze św. Krzysztofem. Można je zabrać i umieścić w naszych samochodach.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Parafia Lutoryż organizuje pielgrzymkę do Lichenia, Kalisza i Poznania w dniach 20-21 sierpień. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. W najbliższy czwartek tj. 28 lipca Mobilna Centrum Diagnostyczne organizuje badania. Od godz. 9.15 do 10.00 na parkingu przed kościołem będzie możliwość wykonania badań. Szczegóły na tablicy ogłoszeń oraz ulotkach wyłożonych w głównym przedsionku.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP