XXI Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
  4. Rada Osiedla Zwięczyca i Rzeszowski Dom Kultury zapraszają na Dni Osiedla Zwięczyca „Pożegnanie lata” w sobotę 27 sierpnia na parkingu obok naszej szkoły. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców.
  5. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie wyeksponowana wystawa „Niedokończone Msze Wołyńskie”. Gościć będziemy również Pana Prof. Adama Kulczyckiego, który po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.15 wygłosi krótką prelekcję.
  6. Za tydzień w niedzielę wypada 28 dzień miesiąca. Zapraszamy na wspólną modlitwę przy relikwiach bł. Hanny Chrzanowskiej o godz. 15.40.
  7. Decyzją Księdza Biskupa ks. Robert Firek został przeniesiony do Parafii w Cmolasie. „Bóg zapłać” za dwuletnią posługę w naszej parafii.
  8. Nowym wikariuszem w naszej parafii został Ks. Rafał Grzesik, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie życząc wielu łask i Bożego błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej.