XXIV Niedziela w ciągu roku

1. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedziele przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.
  2. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana dla Seminarium.
  3. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  4. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Radio Via. Ofiary prosimy składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła.
  5. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na adorację od godz. 17.00.
  6. W poniedziałek (tj. jutro) po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  7.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Diecezjalny Dom „Tabor” zaprasza młodzież do udziału w katechezie przedmałżeńskiej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Zachęcamy do głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski na numery 42 tj. budowa alejek na naszym cmentarzu i 87 tj. powitanie lata na Osiedlu Zwięczyca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  10. W piątek 16 września w godzinach od 17.00 do 19.00 Rzeszowski Dom Kultury Filia Zwięczyca zaprasza na „Dni otwarte” podczas których będzie można zapisać się na różne zajęcia.