Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVI Niedziela w ciągu roku

1. W sobotę rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.(Msza św. wieczorna o godz. 18.00). Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież oraz wszystkich parafian do udziału w tych nabożeństwachJeżeli warunki nie pozwalają nam na przyjście do kościoła odmawiajmy Różaniec w naszych rodzinach. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Zachęcamy do prowadzenia modlitwy różańcowej poszczególne grupy duszpasterskie działające w naszej parafii oraz Róże Różańcowe. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
3. W środę wypada 28 dzień miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo bł. Hanny Chrzanowskiej.
4. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca.
5. Okazja do spowiedzi codziennie 15 minut przed Mszą św.
6. W przyszłą niedzielę w naszym mieście odbędzie się Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów. Zachęcamy do udziału.
7. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele diecezjalne oraz jesienne wsparcie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
8. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 9690zł. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przez składane ofiary wspierają finansowowydatki naszej parafii.
9. Ofiary złożone do skarbonki w kwocie 670zł. zostały przekazane do Radia Via.
10. Zachęcamy parafian do głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski nr 42 i 87. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
11. Rada Osiedla Zwięczyca i Fundacja Rzeszowskiego Ośrodka Archeologicznego zapraszają w czwartek 29 września o godz. 14.10 na spotkanie i wykład „Śladami dawnej świetności pałacu i majętności dworskiej w Zwięczycy”. Spotkanie odbędzie się w budynku naszej szkoły. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w tym spotkaniu i poznanie historii naszego osiedla. Szczegóły na plakacie.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP