XXIX Niedziela w ciągu roku

1. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do modlitwy w naszych rodzinach.
2. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
3. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.
4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje, gdyż jest to Niedziela Misyjna rozpoczynająca w Kościele tydzień misyjny.
5. Ofiary składane na tacę dzisiaj przeznaczone są na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
6. Młodzież naszej parafii po Mszy św. zbiera ofiary do puszek z racji obchodzonego dzisiaj „Dnia Papieskiego”.
7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W miesiącu listopadzie o godz. 16.40 ( a w niedzielę o 15.40) w modlitwie Koronki do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
8. W środę na wspólną modlitwę różańcową, Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.
9. W głównym przedsionku wystawiony jest kosz na nakrętki przeznaczone na wsparcie leczenia chorej Emilki. Zachęcamy do przynoszenia.
10. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. W zakrystii można nabyć specjalny numer „Gościa Niedzielnego” o Miłosierdziu Bożym w cenie 12zł.