XXXII Niedziela w ciągu roku

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego za zmarłych polecanych w wypominkach. Codziennie o godz. 16.40 ( w niedzielę o godz. 15.40). Kartki z wypominkami można składać na tacę lub w zakrystii.
  2. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  3. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św.
  4. W piątek przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie i tych co walczyli o niepodległość. W tym dniu udzielona jest dyspensa od spożywania pokarmów mięsnych.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwach o ubogich a potrzebującym starajmy się okazywać pomoc.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Rodzice chorej Emilki bardzo serdecznie dziękują za przekazane nakrętki. Zebraliśmy 26 worków. Zachęcamy aby zbierać nakrętki w naszych domach a za kilka miesięcy ogłosimy zbiórkę w kościele.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Zofia Szczygieł. Módlmy się o spokój jej duszy: Wieczne odpoczywanie …