Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IV Niedziela Adwentu

 1. W sobotę przeżywać będziemy Wigilię Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Tradycyjnie wstrzymujemy się w tym dniu od pokarmów mięsnych. Wieczorem spotkajmy się w rodzinnym gronie na wigilijnej wieczerzy. Opłatki wyłożone są obok figury Matki Bożej.
 2. Po Wigilii zapraszamy na godz. 24.00 na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Fundusz ten finansuje m.in. Dom Samotnej Matki.
 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii oraz na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 4. W Boże Narodzenie i w drugi dzień świąt do południa porządek Mszy św. niedzielny.
  Mszy św. popołudniowej w tych dniach nie będzie.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 6. Od jutra Msze św. rano o godz. 7.00 ze względu na spowiedź, która odbywa się w poszczególnych parafiach naszego dekanatu.
 7. Modlitwie różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
 8. Wszystkich parafian zapraszamy na spowiedź w naszej parafii, która odbędzie się w środę w godz. od 10.00 do 12.00, od 15.00 do 16.30, od 17.00 do 18.00. Przyjedzie ośmiu księży z dekanatu.
 9. Ministranci naszej parafii przygotowali kalendarz na nowy rok, który rozprowadzają po każdej Mszy św.. Zachęcamy parafian do jego zakupu.
 10. Pragnę podziękować osobom i rodzinom z naszej parafii, które przygotowały 12 paczek dla mieszkańców Ukrainy. Paczki te poprzez Caritas diecezjalną zostały dostarczone na Ukrainę. „Bóg zapłać” za włączenie się w okazanie pomocy poszkodowanym w trwającej wojnie.
 11. Serdeczne podziękowania Panu Dominikowi za poświęcony czas, trud i pracę przy odśnieżaniu parkingu i terenu przed naszym kościołem. „Bóg zapłać”.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP