Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o 15.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
 2. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 17.30. O godz.19.00 Drogi Krzyżowej nie będzie.
 3. Msze św. w czasie rekolekcji o godz. 8.00 i 18.00.
 4. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
 5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
 6. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona została dla Seminarium i na misje.
 7. Ofiary złożone do puszek Caritas w kwocie 2790zł. zostały przekazane dla mieszkańców Ukrainy. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii. W zakrystii można nabyć album o kościołach naszej diecezji. Zachęcamy do zakupu.
 9. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie rekolekcyjne dla młodzieży w piątek po Mszy św..
 10. W tym tygodniu od piątku do niedzieli przeżywać będziemy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Program wywieszony jest przy wyjściach oraz wydrukowany na karteczkach. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w rekolekcjach i wspólnej modlitwy.
 11. W przyszłą niedzielę z okazji odpustu ministranci naszej parafii będą rozprowadzać „Odpustowe Krówki”. Zachęcamy do nabycia.
 12. W przyszły poniedziałek przeżywać będziemy Uroczystość odpustową ku czci św. Józefa patrona naszej parafii. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00, starszych i chorych parafian zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 w czasie której będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP