Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Za tydzień składka na nabożeństwie Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do „Bożego Grobu”.
  2. Jutro przeżywać będziemy dzień parafialnego odpustu ku czci św. Józefa naszego patrona. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Na godz. 10.00 zapraszamy na Mszę św. ludzi starszych i chorych.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  4. Na drogę krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 16.30. O godz. 19.00 Muzyczna Droga Krzyżowa.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  6. Modlitwie różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
  7. W sobotę uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.
  8. W zakrystii można nabyć album o kościołach w naszej diecezji. Zachęcamy do zakupu.
  9. Po Mszy św. ministranci naszej parafii sprzedają „Odpustowe krówki”. Zachęcamy do zakupu.
  10. Taca zbierana podczas jutrzejszych Mszy św, przeznaczona jest jako podziękowanie dla Ojca rekolekcjonisty za głoszenie nauk rekolekcyjnych.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP