Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XVIII Niedziela Zwykła

  1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy na Adorację i modlitwę w intencji powołań w czwartek od godz. 17.00.
  4. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00.
  5. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  6. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach, którzy wyruszają z Rzeszowa na Jasną Górę w czwartek 4 sierpnia. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki przy Rzeszowskiej Farze o godz. 6.30.
  7. Ofiary złożone przez kierowców w poprzednią niedzielę w kwocie 1230zł. zostały przekazane do Referatu Misyjnego naszej diecezji jako pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  9. W imieniu pielgrzymów z Rzymu, których gościliśmy w naszej parafii pragnę przekazać serdeczne pozdrowienia i podziękowania za miłe i życzliwe przyjęcie ich w naszych domach. Dziękuję parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów na nocleg. Podziękowania kieruję również do członków Parafialnego Zespołu Caritas za pomoc i zaangażowanie. Szczególne słowa podziękowania dla Państwa Kobaków, którzy podjęli pielgrzymów na kolacji. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję –„Bóg zapłać”. Znakiem wdzięczności pielgrzymów jest przywieziony z Włoch i ofiarowany obraz dla naszej parafii.
  10. Zakład Gazowniczy informuje, że jutro w godz. od 10.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie gazu dla mieszkańców ul. Jarowej, Leśnej, Nowogrodzkiej i bocznych.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP