Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj w naszej Katedrze Dożynki Diecezjalne. Rozpoczęcie o godz. 11.00. W przyszłą niedzielę Dożynki Ogólnopolskie na Jasnej Górze.
 2. W czwartek  zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół o godz. 9.00. Po Mszy św. spotkanie w szkole na Sali gimnastycznej dla klas I i IV Szkoły Podstawowej oraz I klasy Gimnazjum. Uczniowie pozostałych klas po Mszy św. spotykają się z wychowawcami w swoich salach. Serdecznie zapraszamy również rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
 3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
 4. W tym tygodniu wypada I Czwartek I Piątek i I Sobota Miesiąca.
 5. W Czwartek od godz. 17;00 do 18;00 wystawienie Najśw. Sakramentu. Adorację zakończymy modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Ojca św.
 6. W czwartek i piątek okazja do spowiedzi od godz. 1700.
 7. Naszych chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 830.
 8. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
 9. Przypominamy, że codziennie pół godziny przed Mszą św. służymy w konfesjonale.    Do kancelarii zapraszamy od wtorku do piątku po Mszy św. wieczornej.
 10. Od jutra rano do środy do godz. 12.00 na parkingu przed kościołem w wyznaczonym miejscu, można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zgromadzone elektrośmieci zostaną zabrane w środę 31 sierpnia o godz. 12.30. Zachęcamy parafian aby w ten sposób pomagać misjom.
 11. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 7940zł.            „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP