Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIII Niedziela Zwykła

 1. Słowo Ks. Biskupa.
 2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na karteczkach nowennowych, które są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
 3. Ojcowie Bernardyni zapraszają na uroczystości odpustowe do Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej w dniach od 7 do 12 września. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 4. We wtorek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Zachęcamy chłopców z klas IV i starszych do wstąpienia do grona ministrantów i służbę przy ołtarzu.
 5. W czwartek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
 6. W piątek o godz. 17.30 spotkanie oazowe dla wszystkich. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w działalność Ruchu Światło-Życie.
 7. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przed sumą przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 9. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Dom Księży Seniorów.
 10. Zachęcamy parafian do włączenia się w działalność różnych grup duszpasterskich działających w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
 11. W minionym tygodniu zostały wykonane prace związane z naprawą i konserwacją organów w naszym kościele.
 12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z parafii Rzeszowa odbędzie się w sobotę 10 września od godz. 17.30 w „Ogrodach bernardyńskich”. Zachęcamy również młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału.
 13. Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej oraz Studium Biblijne Diecezji Rzeszowskiej ogłaszają nabór na rok akademicki 2016/2017. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stolikach z prasą.

 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP