Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj w naszym mieście odbędzie się Marsz Miłosierdzia. Rozpoczęcie o godz. 15.00 przy krzyżu obok Zamku. Organizatorzy zapraszają do udziału.
 2. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Wychowania pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”.
 3. We wtorek spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii na Mszę św. i spotkanie.
 4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, w środę Nowenna do MB Saletyńskiej.
 5. W środę zapraszamy na Mszę św. uczniów klas I Gimnazjum, którzy otrzymają indeksy do bierzmowania.
 6. W czwartek zapraszamy na Mszę św. i spotkanie uczniów klas III Gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 7. Piątek w tym tygodniu to III Piątek Miesiąca. Od godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu. Adorację zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 8. Spotkanie Oazy w piątek o godz. 17.30.
 9. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedziele przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.
 11. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Dom Księży Seniorów. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii.
 12. W minionym tygodniu zostały wykonane prace związane z  naprawą i malowaniem dachu plebanii. W nadchodzącym tygodniu rozpoczniemy prace związane z konserwacją  i malowaniem dachu naszego kościoła.
 13. W przyszłą niedzielę 18 września odbędzie się ogólnopolska zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Poprzez ofiary składane do puszek będziemy wspierać poszkodowanych.
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 15. Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego młodzież, studentów i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię w naszym kościele i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Zaangażowanie w śpiew podczas liturgii jest jednym z wyrazów troski o naszą wspólnotę parafialną. Do śpiewania w chórze nie jest konieczna znajomość nut, ale zdolności muzyczne i chęć chwalenia Pana Boga przez śpiew. Chętnych zapraszamy na próbę w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy świętej. Próby odbywają się w sali chóru w kościele.
 16. Wszystkich parafian zachęcamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich istniejących w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP